Schimb Valutar

Schimba 

in

  

Vremea

Open
roenfrdeites

Logo-uri:


    Logo sau sigla companiei va ajuta la cresterea si dezvoltarea afacerii. Daca aveti un logo profesionist, clientii au asigurarea ca au ales o companie de încredere. Putem realiza o identitate vizuala de la zero sau reface complet imaginea unei companii. Suntem specializati in logo design, branding, corporate identity (creare sigla firma, design carti de vizita, mape de prezentare, cd de prezentare, foi cu antet, brosura, catalog, manual de brand, flyer, semnatura e-mail).

    Realizarea logo -ului dureaza 2-3 zile lucratoare. Logo va fi realizat si livrat in format vectorial (Corel), necesar pentru tipar. Veti primi totodata si sigla in format pdf, png transparent, pdf, pentru preview sau inserare in documente. Pana la alegerea variantei finale de sigla, vor fi mai multe propuneri grafice de logo, in functie de cerinte si posibilitati, eventuale modificari (in numar nelimitat).

 

Carti de vizita:


    Cartile de vizita reprezinta un instrument fundamental de marketing si totodata un accesoriu indispensabil pentru o intalnire de afaceri. Cartile de vizita trebuie sa respecte liniile definitorii ale identitatii companiei, trebuie sa exprime profesionalism, reprezinta un prim pas in crearea unui impresii de durata.
    Realizam design grafic in format vectorial (Corel) pentru carti de vizita. Cartile de vizita realizate de designerii nostri au un design unic, modern si placut.Mape de prezentare:


    Avand o importanta deosebita in cadrul conferintelor, expozitiilor, targurilor sau evenimentelor speciale din cadrul companiei mapele de prezentare (brosurile, cataloagele) trebuie sa aibe un aspect grafic placut, profesionist. O mapa de prezentare sau o brosura, un catalog de produse reprezinta un obiect ideal de marketing pentru compania Dvs.
    Realizam design grafic in format vectorial (Corel) pentru mape de prezentare, brosuri, cataloage folosind imagini de calitate, la 300dpi, CMYK. Alaturi de fisierul sursa necesar la tipografie, livram mapa de prezentare, catalogul, brosura si in format PDF, utila in mediul online. Mapele de prezentare, brosurile, cataloagele realizate de designerii nostri au un design unic, modern si placut.Bannere:


     Un mod eficient de a atrage vizitatori pe site-ul dvs este plasarea unor bannere publicitare pe alte pagini web. Și in acest caz puteți apela cu incredere la serviciile noastre, iar noi garantam ca vom crea un banner design care va atrage toate privirile. Stim ca o imagine valoreaza mai mult de 1000 de cuvinte, asadar, ne vom da silinta sa punem in practica acest moto intr-un mod cat mai productiv. Echipa noastra de graficieni va pune la dispozitie toata creativitatea de care e capabila si un bagaj solid de cunostinte tehnice, pentru ca reclama dvs sa fie eficientizata la maxim. In functie de cerinta, realizam bannere statice, animate sau flash la cele mai bune preturi.
    Un banner design trebuie sa contina o doza optima de informatie, sa fie scurt si la obiect, atractiv si relevant. Atat titlul, cat si corpul textului trebuie sa atraga si sa mentina atentia, dar mai ales trebuie sa determine surferul de Internet sa dea click pe bannerul respectiv. Desi e una dintre cele mai simple, eficiente si ieftine metode de publicitate pe Internet, nu trebuie sa subestimati rolul unui banner design in strategia de promovare a afacerii dvs. Echipa noastra trateaza cu profesionalism cerintele dvs legate de concept si realizarea tehnica a unui banner design, aducem sugestii si suntem activ implicati in promovarea afacerii dvs.
    Suntem in permanenta motivati de ambitia de a fi cei mai buni in domeniu, si dorim sa va aducem cele mai bune solutii de promovare, de la detalii cum ar fi dimensiunea si forma bannerului, pana la gasirea celor mai bune site-uri pentru implementarea bannerelor.Flyere / Pliante:


    Doriti sa comunicati ceva scurt si eficient? Avem reteta grafica pentru realizarea fluturasilor publicitari care nu “zboara din maini”!
    Flyerele si pliantele sunt, cu siguranta, suporturile publicitare cel mai frecvent utilizate pentru promovarea diverselor servicii si produse, dar sunt si foarte eficiente la capitolul eficienta. Asta daca ajung in mainile cui trebuie. Echipa noastra de graficieni se asigura ca mesajul pe care doriti sa-l transmiteti prin fluturasii publicitari sau pliante produce efectele scontate.
    Un flyer / pliant reusit e cel care reuseste sa transmita rapid cateva informatii reprezentative despre afacerea dvs. Scurt, la obiect, atragator din punct de vedere estetic, acestea ar fi ingredientele de baza ale unui flyer bine realizat. Pe langa doza de informatie esentiala, un flyer – pliant atrage privirea in primul rand printr-o imagine, ea fiind cea care comunica instant mesajul pe care doriti sa-l transmiteti.
Pe de alta parte, un flyer / pliant e mai generos in ceea ce priveste continutul informativ, informatia fiind altfel organizata, dar si in acest caz partea vizuala e o prioritate de care un bun grafician trebuie sa tina cont.
    Stim ca fiecare proiect are caracteristicile lui, de aceea WebScan Design implementeaza solutii grafice personalizate in functie de specificul fiecarui proiect in parte. Echipa noastra de graficieni realizeaza produse grafice publicitare tinand cont de cerintele si nevoile dvs, respectand in acelasi timp standarde inalte de calitate.

 

 

 

 

Urmariti-ne

FacebookTwitterGoogle Bookmarks

Informatii Societate

S.C. Webscan S.R.L.
C.U.I.: 22090365
Nr. Reg. Com.: j9/627/2007
Adresa: Calea Calarasilor nr. 325, Braila
Romania